kuchnie
rok założenia 2000
 
 

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar tychy - wycena online na śląsku

 Jesteśmy producentem mebli na na indywidualne zamówienie. Świadczymy usługi kompleksowo – od pomiaru, poprzez projekt, doradztwo, aż po produkcję i montaż mebli na wymiar. Nasze wyroby cechuje indywidualny design, wysoka jakość materiałów, ergonomia oraz funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, dzięki którym, żyje się wygodniej. Nasi pracownicy reprezentują wiedzę i doświadczenie, a także kreatywność i elastyczne wyobrażenie na temat tego, czym kuchnia jest, a czym może się stać.

Z zaangażowaniem i pasją tworzymy zarówno kuchnie klasyczne lakierowane, jak i nowoczesne - połysk. Mając na uwadze komfort przyszłego użytkownika wybieramy najnowsze i najbardziej praktyczne rozwiązania, tworząc pomieszczenia o lepszym standardzie. Świadczymy usługi kompleksowo od pomiaru, poprzez projekt, doradztwo, aż po produkcję i montaż mebli na wymiar.Na każdym etapie pracy ważna jest dla nas swoboda obsługi i jakość ruchu.

Wszystkich klientów ze wszystkich miast na Śląsku do naszego salonu w Tychach, gdzie można wycene dostanie każdy nasz klient online na maila.
 
 
Kontakt
 
Salon - Biuro Obsługi Klienta
 
Czechowice-Dziedzice
ul. Słowackiego 16
 
tel/fax 32/214-54-85
e-mail: biuro@kuchniewenex.pl
Pn - Pt 10.00 – 17.00 , Sobota – nieczynne
 
Szanowni Państwo! 
 
W godzinach pracy biura wykonujemy również prace w terenie. Prosimy o potwierdzenie przyjazdu.
Tel. +48 606-739-127
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
img

 

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją kuchni na wymiar, ale w naszej ofercie znaleźć można również meble dla domu i dla biura a także garderoby i szafy. Nasze studio projektowe oraz salon meblowy znajdują się w Czechowicach-Dziedzicach. Zapraszamy!

img

 

Nasza projektantka Ewa Witek kieruje się pasją oraz wieloletnim doświadczeniem. Projekt idealny tworzy we współpracy z Klientem.

 

 

 

img

 

W dziale "Ze Świata Kuchni" znajdą Państwo zbiór praktycznych porad, z których skorzystać powinien każdy, kto przymierza się do zakupu kuchni. Jakie rozwiązania wybrać, by codzienne funkcjonowanie w kuchni było łatwe i przyjemne dla wszystkich domowników? Na to pytanie odpowiadamy w krótkim poradniku.

 

 

 

img

 

Dla miłośników kuchni o klasycznym pięknie przygotowaliśmy projekty w ciepłej stylistyce. Urok tego typu pomieszczeń na ogół zaklęty jest w drewnianych frontach i odcieniach brązu. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki "Kuchnie klasyczne", gdzie znajdą Państwo przykładowe projekty.

 

 

 

img

 

Stawiając na nowoczesność w kuchni, w łatwy sposób można wyrazić swój charakter. Jeśli lubisz konkretne rozwiązania i cenisz sobie stonowaną elegancję, prawdopodobnie zadowoli Cię kuchnia w minimalistycznym stylu, jeżeli z kolei nie brakuje Ci pewności siebie i wyobraźni może warto postawić na śmiały kolor? W zakładce "Kuchnie nowoczesne" prezentujemy przykładowe realizacje.